Už naplno.

30. srpna 2011 v 18:38 | Annie* |  Mezi řádky ...
Hello !!!

Zdravím všechny zas počase :). Dneska jsem přijela a už se zase pomalinku dostávám do kolejí. Škola klepe na dveře a já za dva dny už zas musím šlapat na plné obrátky. Ale zatím to nebudu přivolat a ty poslední dva dny si užju. No vlastně tak ani ne. Dnešek už zas pomalu končí a já mám spoustu práce. Tady na internetu musím toho hodně zkloubit. Na blogu mám hodně práce. Zítra ani nebudu stačit.

Jinak chtěla jsem si domů vzít tu kočku (dávala jsem vám tu fotky s ní) co jsme měli na chatě. Jo, měli. Dva dny před odjezdem se stratila. Vždycky už nás byla 24 hodin každý den, dokud nepřijela naše další půlka rodiny a měli s sebou psa. No takže co se asi nestalo. Pes kočku vyhnal, ale ještě se vrátila. Pak jsme se ale dozvěděli, že někde poblíž našich chat je kuna a tak se asi něco stalo. No kočku jsme nenašli :'(. Je mi po ní smutno. Ale doma jsme se domluvili, že si pořídíme nějaké malé koťátko :). Stala se ze mě asi kočičí máma :D. Takže uvidíme ;).

+ Můj foťák se stal křápem. Sice ještě fotí, ale pomalu se rozkládá. Asi ho vyhodím a koupím si nový, lepší, kvalitnější a výkonnější a o 100000% lepší ;). Neříkám, že zrovna zrdcadlovku, ale něco takového určitě ;). Ale ještě si chvilku počkám.

Zítra vám tu dám další kolo soutěže o nej fotku a od 1.9. tu máte reklamy na ten měsíc (pro ty co se do dneška zapsali).

Zatím se mějte.
Annie*
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Smile* Smile* | Web | 30. srpna 2011 v 18:47 | Reagovat

;D no jo..škola ;//

2 Yuna Yuna | Web | 1. září 2011 v 10:12 | Reagovat

To je mi líto. Té kočky :´( Jen jsem ti chtěla říct, Mejša ti to dneska říct zapomněla, že jestli ještě nemáš vyhlídlé nějaké kotě, tak Mejšina babička má. Tak pokud budeš mít zájem, řekni si :)
Taky nový foťák, taky, taky? :-D Já právě zrcadlovku chci. :) tak snad bych ho mohla dostat na Vánoce nebo po Vánocích a nebo před xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.