Soutěžní článek o Raketka.cz

26. června 2011 v 11:31 | Annie*
Asi před měsícem mi přišla pozvánka na soutěž o skvělé ceny od Raketky.cz. Řekla jsem si, proč ne? Můžu to zkusit !!
Třeba nevyhraju, ale důležité není vyhrát, ale zúčastnit se !!
Tak tedy začnem...

Mám ráda hry a na Raketce.cz jsem byla párkrát a moc mě to tam bavilo. Mají tam hodně dobrých her. Baví mě třeba farmářské hry, jako třeba tato. Je fakt fajná a skoro každý ji zná. Dobrá věc je i ta, že si tam kadý může najít to svoje a na své si i příjdou ti, co si i jako malí hráli na vojáčky a teď si to můžou vyskoušet online. Boží hry jsou i ve 3D, ty taky miluju. Třeba i ty malé holčičky, které rády hrajou oblíkačky, tak si tam můžou oblíkat barbíny až do půlnoci. Nebo je spousta lidí, co jsou hyperaktivní, takže se tam taky můžou vyřádit ať už na střílečkách, sportovních hrách nebo klidně i na vesmírných hrách.

Důležitou roli mají i seriálové a filmové hry, naučné hry a postřehovky. Když je venku škaredě, tak poslouží k zábavě jen trošku a tím myslím dobrodružné a postřehové hry. Je tam toho tolik na výběr, každý si může vybrat co chce !!
Klidně si můžete taky zasoutěžit jako já :).

Klady: Máte tu poučné hry, které se vám hodí i do školy. S kamarády si můžete zahrát společné hry pro dva !!
A ty soutěže jsou taky dobré. Davaj tam super ceny, takže se taky zapojte :).

Zápory: Když furt na to budete čumět, tak jako já a kámoš, budete ještě víc hyperaktivní a budou vás bolet hlava a oči :D.

Moje zkušenost: Přiznám se, první den na Raketce.cz jsem strávila asi 4 hodiny. Ale to je ještě v pohodě. Můj kámoš tráví na internetu hodně času a když jsem se o téhle stránce před ním zmínila, druhý den mi řekl že je to úžasná stránka a že tam byl celou noc a hrál střílečky a postřehovky jako pako do aleluja.

Takže tady je příklad i závislosti. Ale zase tam neseďte moc dlouho, jinak příjdete o oči, jako ten kámoš za týden. Nemyslím to samozdřejmě doslova, přijít o oči, ale že vás pak ty oči budou bolet. No mě už taky trochu bolí, protože jsem tu od 7mi hodin. Takže vypínám a vy si zajděte na Raketku.cz.

Je to fakt boží stránka a 100% doporučuju.
Tady máte odkaz :). Takže klikněte a hrajte !!!

online hry raketka.cz
Vaše Annie*


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.