Co si myslím o Míši Vančurové alias Lady Vanilce?

8. dubna 2011 v 18:14 | Annie*

foto: Michaela Vančurová + má úprava

No, někdo se mě tu nedávno zeptal, co si já osobně myslím o Míši Vančurové alias Lady Vanilce.
Takže odpovídám...

Blog od Míši jsem viděla poprvé asi před rokem. Na první pohled mi nebyla moc sympatická, taková, jak bych to řekla, osoba, která si až moc o sobě myslí. Jenže, jak to tak bývá, i já změnila názor. Míša se podle mě snaží prosadit na blogařském světe. A není pochyb, že ji to jde. Stačí se i podívat na návštěvnost, komentáře a tu blogařskou popularitu. Skoro každý, kdo je na blogu dýl a všímá si novinek ji zná.

Je to prostě holka, která se nebojí vyslovit svůj názor, postavit se čelem k problémům a bojovat za svá práva. Někdy se sice zdá, že je zlá na ostatní a až povrchní, ale zkuste se podívat na věci z její strany. Mluvím teď k těm, kteří ji na každém koutě pomlouvají, a myslím, že se jich pár najde (ale někteří ji spíš závidí). Já bych na jejím místě také byla naštvaná, že mi někdo špiní moji práci. Já s tím nemám moc zkušeností, abych něco mohla srovnávat, porovnávat nebo do toho kecat, říkám jen to co si myslím. A myslím, že Míša má některé, nebo spíš skoro všechny články dobré, fotky a videa, která ke článkům dělá, jsou skvělá a daly jí ji tolik práce. Není jednoduché se takhle udržet na špičce a myslím, že hodně blogařek ji napodobují. Na to není nic špatného, když chcete být jak ona, to i potěší. Ale abyste ji někteří takhle odsuzovali a to ji ani neznáte. Přesně jak já, tež jsem si to myslela, ale zase neodsuzuji někoho, koho neznám a aspoň se pokusím mu třeba porozumět.

Dívala jsem se teď na aktuální články a říkám to zase, prostě paráda. Na Míše jde vidět, že se snaží a chce mít blog krásný a prožívat si aspoň tu minislávu v blogařském světě. A to chce každý.

A tak říkám, neodsuzujte ji hned, jak na ni narazíte, jako to někteří z vás dělají. Zkuste se aspoň chvilku vcítit do její kůže, probrouzdat její blog a myslím, že její práci oceníte, tak jako já :).

Máš moji pochvalu Míšo :).
Přeju Ti hodně štěstí v pokračování na blogu a buď taková, jaká jsi a nevšímej si těch protivných některých lidí :).
Tvoje obdivovatelka
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Věrka 13 Věrka 13 | Web | 8. dubna 2011 v 18:25 | Reagovat

Ahoj,právě jsem se rozhodla,že udělám na mém blogu soutěž,jestli se ti bude soutěž líbit,moc tě prosím přihlaš se,jsou dobré i ceny,teda myslí.Tady máš odkaz!
http://webik-pro-holky.blog.cz/1104/soutez-0-1

2 Michaela Vančurová Michaela Vančurová | 8. dubna 2011 v 18:56 | Reagovat

Dík :)

3 Jerkiss Jerkiss | Web | 8. dubna 2011 v 20:05 | Reagovat

musím s tebou súhlasiť. ja poznám blog Lady Vanilky už dva roky a spočiatku som ju mala fest rada, potom som ju neznášala a teraz ju mám opäť rada. treba sa na to všetko pozrieť z jej strany, máš pravdu ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.